PYTANIA I ODPOWIEDZI

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zbiór najpopularniejszych pytań od razu na nie odpowiadając!

Cześć!
Najedź na mnie myszką

1.  CZY DOSTANĘ TUTAJ UMOWĘ?

Tutaj nie otrzymasz umowy o pracę ani też umowy o zlecenie. Rejestrując się w programie partnerskim akceptujesz na tym etapie umowę o dzierżawę powierzchni reklamowej w Internecie. Umowa dzierżawy powierzchni pod reklamę to jedna z najpopularniejszych umów zawieranych pomiędzy programami partnerskimi (sieciami afiliacyjnymi, sieciami reklamowymi), a osobami fizycznymi. Głównie ze względu na łatwość obsługi tego typu umów przez firmy płacące wydawcom (osobom fizycznym) za dzierżawę powierzchni reklamowej. W tym przypadku wszelkie kwestie związane z odprowadzaniem i naliczaniem podatku spoczywają na osobie, która jest wynajmującym, czyli na partnerze.

Miejmy na uwadze rzeczywisty fakt ,że my nie oferujemy pracy. Słowo “praca” to pojęcie względne, które ma wiele znaczeń z indywidualnym przekazem oraz jego odbiorem określonej interpretacji.

Pracą możemy nazwać malowanie ścian w naszym domu, koszeniem trawy na ogródku a uczniowie odrabianiem lekcji. 

Strikte formalnie pracy tutaj nie otrzymasz, my oferujemy możliwość współpracy na ramach edukacji finansowej, która przynosi zyski na wielu płaszczyznach dochodowych.

Przypominamy ,że;

Umowa o pracę reguluje podstawę wynagrodzenia,

Umowa o zlecenie reguluje stawkę godzinową,

Umowa o dzieło reguluje określoną kwotę za dane wykonanie zlecenia/usługi na którą zleceniodawca umówił się z wykonawcą

Tutaj nie otrzymasz żadnych z wymienionych umów, ponieważ nie masz gwarancji zarobku. Zarobek jest uzależniony od Ciebie i od Twojego zaangażowania czasowego i edukacyjnego na ramach podjętej z nami współpracy.

 Nie zmienia to faktu ,że z zabronionych pieniędzy z tytułu. Najmu powierzchni reklamowej trzeba rozliczać się z Urzędem Skarbowym na określonym podatku zryczałtowanym.

2.  Z KIM BĘDĘ WSPÓŁPRACOWAĆ?

Przypominamy ,że to nie jest typowy “etat” ani wiążąca Cię umowa na czas określony/nieokreślony itd. W tym wypadku jesteś WYDAWCĄ programu partnerskiego dlatego nazywamy to WSPÓŁPRACĄ Z PROGRAMEM PARTNERSKIM JAKO JEGO WYDAWCA

Pamiętaj ,że nie będziesz pracownikiem dla NIP’u Programu Partnerskiego, ani pracował w jego siedzibie – Sp. z o.o.

Administratorem systemu jest firma: WISE COMPANY o numerze NIP: 125-171-45-94 – Wise-Company.pl

3.  JAK WYGLĄDA ZARABIANIE PRZEZ INTERNET?

Moi drodzy tu nie ma dużej filozofii, to nie jest Etat dlatego nie podpisujesz tutaj umowy na określoną stawkę godzinową czy też miesięczne wynagrodzenie np. 2300 zł / 160h. W programie partnerskim działając jako wydawca otrzymujesz wynagrodzenie za polecanie różnych produktów (w naszym przypadku są to produkty finansowe – konta osobiste). Tak więc jeśli polecisz takich produktów finansowych 30 to zarobisz około 3000 zł, jeśli polecisz ich 100 to zarobisz około 10 000zł. Również te 30 kont możesz polecić (30×1 – czyli jedno dziennie) lub 30 w 7 dni – Wszystko zależy od Ciebie w jakim tempie będziesz to robić. Tak więc przyjmujemy tezę – “Należy poświęcić 2-3h dziennie – żeby dobrze zarobić”

4.  PEWNOŚĆ ZAROBKÓW?

Takiej pewności nie ma nikt! Dajmy na to przykład – jeśli pójdziesz pracować na Etat i zamiast wykonywać swoje obowiązki stwierdzisz ,że przedłużysz sobie przerwę o godzinę – To w tym przypadku może się dowiedzieć o tym Twój przełożony i Cię zwolni z pracy dyscyplinarnie i nic nie zarobisz za ten dzień (dniówka). Wszystko zależy od Ciebie! –  “Jaką mam pewność ,że zdam prawo jazdy?” – Po prostu uczciwie się przygotuj do niego, przejdź szkolenia i kursy to wtedy je zdasz ciężką pracą z finalną satysfakcją – Wiesz jakie to fajne uczucie?  Wszystko zależy od Ciebie, w naszym zespole zarabia 99% wydawców – Natomiast jeśli nie lubisz pracować i nie przyłożysz się do ciężkiej pracy na podstawie otrzymanych od nas szkoleń dotyczących Afiliacji – Nic nie zarobisz i to nie podlega żadnej dyskusji.

Dlatego my do zespołu selekcjonujemy osoby, które przyjmujemy i to my decydujemy o tym czy dostaniesz szanse działania u nas czy też nie.

My budujemy biznes oraz poszerzamy naszą firmę tylko z osobami zdyscyplinowanymi na wysokim poziomie.

5.  INWESTYCJE PIENIĘDZY

Działanie w programach partnerskich nie wymaga inwestycji pieniędzy.

Przypominamy bardzo grubym drukiem ,że wszelakie nam znane programy partnerskie, których jest wiele na rynku nie wymagają opłat za uczestnictwo w nich.

Działanie w programach partnerskich jest w 100% darmowe.

W naszej ofercie również są płatne szkolenia, tak więc jest to Twoja inwestycja w przyszłość. 

Decyzję o inwestycji jakichkolwiek środków podejmuj samodzielnie. Jeśli inwestycja miałaby pogorszyć Twój budżet domowy, prowadzenie życia – Stanowczo odradzamy takich działań!

Jeśli inwestycje podejmujesz pod wpływem, zmuszania Cię do tego przez osobę trzecią fizycznie bądź psychicznie – Natychmiast zaprzestań tych działań i zgłoś to do odpowiednich organów!

W tak drastycznych przypadkach wychodzimy z pomocną dłonią i dołożymy wszelkich starań w tym finansowych i prawnych aby osoba zmuszająca Cię do tego pod wpływem np. Gróź karalnych poniosła konsekwencje na dalszej drodze postępowania z art. 191kk, 286kk.

Dodatkowo

Warto zapoznać się z Regulamin Świadczenia Usług

6.  GDZIE OTRZYMAM SWOJE WYNAGRODZENIE?

Wypłatę otrzymasz na swój rachunek bankowy, którego numer podajesz podczas rejestracji w danym programie partnerskim – Po wypłacie naliczenia prowizji w ciągu kilku roboczych otrzymujesz swoje wynagrodzenie prosto na wskazane konto o określonym tytule z którego będziesz się rozliczać z Urzędem Skarbowym na stawce ryczałtu.

Dane utworzonego przez Ciebie konta w Programie partnerskim muszą być zgodne z danymi odbiorcy wypłaty na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Pamiętaj ,że próby omijania podatków bądź czynne jego zatajanie grozi konsekwencjami prawnymi ze strony Urzędu Skarbowego.

7.  CZY MOŻNA ZOBACZYĆ OPINIE INNYCH OSÓB?

Oczywiście ,że tak! Po to właśnie dodaliśmy taką zakładkę (prawy górny róg) abyś mógł/a wejść tam i zobaczyć opinie tych, którzy zaczynali od zera a dzisiaj współpracują

 z nami i mają bardzo miłe wyniki – czyli wypłaty! Śmiało możesz wejść i osobiście sprawdzić.

8.  CZY NALEŻY PRZECHODZIĆ SZKOLENIA I SIĘ EDUKOWAĆ?

Odpowiedź jest oczywista, w każdej pracy na całym świecie trzeba odbyć szkolenia zanim zaczniesz pracować i u nas jest tak samo – Niczym się nie wyróżniamy. Nie ważne czy pójdziesz pracować jako kasjer w super-markecie – Odbędziesz szkolenie z kasy fiskalnej, obsługi systemu, obsługi urządzenia skanującego etykiety produktów – W PRAKTYCE a w TEORII nauczysz się rozmowy z klientami, technik ich obsługi w danej branży firmy w której pracujesz. Jeśli pójdziesz pracować jako kierowca autobusu miejskiego, to wiadome jest to ,że MUSISZ ODBYĆ SZKOLENIE z obsługi takiego pojazdu mechanicznego oraz posiadać PRAWO JAZDY z daną kategorią (D) aby móc wykonywać swoją pracę. 

9.  CZY ZARABIANIE W INTERNECIE JEST BEZPIECZNE?

Jak najbardziej – Przypominamy ,że pora się obudzić ponieważ jest XXI wiek i PONAD 60% LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE PRACUJE ZDALNIE – O tym mówią oficjalne statystyki pozyskane z Google. Twoje dane są chronione w programie partnerskim i nigdy nie wyciekną o to dba szereg specjalizowanych informatyków, stabilnych zabezpieczeń oraz inspektor ochrony danych osobowych – Firma z którą współpracujemy jako ich wydawcy istnieje ponad 18 lat na rynku co łatwo można sprawdzić w KRS – TotalMoney. Nasza strona również posiada certyfikat SSL (lewy górny róg – zielona kłódka) przez co Twoja aktywność jest w 100% bezpieczna i chroniona. Gdyby cokolwiek było niebezpieczne w naszym systemie to nie byłoby takich świetnych opinii!

Natomiast pamiętaj ,że przechodzenie przez przejście dla pieszych jest tak samo ryzykowne jak działania w Internecie. Trzeba uważać to co się robi i z kim się rozpoczyna współpracę.

Bez względu na to czy interesuje Cię współpraca z nami czy z kimś innym – Bądź uważny/a i rozsądny/a w swoich działaniach.

Polecamy zaobserwować konto na Instagramie o nazwie “Niebezpiecznik” – Jest to profil, który ostrzega przed fałszywymi e-mailami, sms’ami itd.

Profil Instagram

10.  CZY MOGĘ ZOSTAĆ OSZUKANY/A?

Nie ma takiej możliwości żebyś został/a oszukany/a przez nasz system PASYWNA PENSJA – Współpraca z programami partnerskimi jako ich wydawca jest w pełni bezpieczna i legalna. Natomiast druga kwestia, którą należy przemyśleć teraz – Na co mielibyśmy Cię oszukać?

Natomiast jeśli jesteś osobą, która ma pewne obawy przed tego typu zarobkiem bez gwarancji – Polecamy odpuścić chęć współpracy, my chcemy żebyś czuł/a

 motylki w brzuchu, szczęście przed nowym wyzwaniem a nie strach, lęk czy stres, który ma negatywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka!

11.  CZY MUSZĘ SIĘ ROZLICZAĆ Z URZĘDEM SKARBOWYM Z ZAROBIONYCH PIENIĘDZY DROGĄ ZDALNĄ?

Jak najbardziej należy się rozliczać z Urzędem Skarbowym z zarobionych pieniędzy – Ponieważ zatajanie dochodów grozi na “dzień dobry” grzywną 80% podatku od dochodów. System rozliczeń z Urzędem Skarbowym jest bardzo prosty – Jest to ryczałt na os. Fizyczną o stawce 8.5% (do 100 tys. rocznie, potem 12,5%) Dlatego jeśli zarobisz 1000 zł – Wpłacasz do urzędu skarbowego 8.5% czyli 85 zł o tytule “Dzierżawa powierzchni reklamowej na WWW” – Zaznaczając konkretny miesiąc z którego się rozliczasz. Na koniec roku według księgowości PIT28. Wpłacamy podatek zwykłym przelewem na rachunek bankowy urzędu skarbowego, którego odbiorcą jest NBP. (Generujesz go na podstawie swojego nr. PESEL na mikrorachunki.gov) Na ten numer rachunku wysyłasz co miesiąc 8.5% od dochodów z programu partnerskiego. Jeśli pobierasz jakieś świadczenia socjalne to aby ich nie utracić możesz miesięcznie zarobić jedynie do 525 zł z programu partnerskiego (przy wypłacaniu ich co miesiąc). Pamiętaj ,że bywają częste zmiany w Polskim Prawie Podatkowym – Stąd zweryfikuj jaka kwota jest wolna od podatku w dniu dzisiejszym korzystając ze zweryfikowanych źródeł lub bezpośrednio kontaktując się z powiatowym Urzędem Skarbowym przypisanym do Ciebie. Zarobienie powyżej takiej kwoty grozi utratą świadczeń socjalnych/rent. Co ważne w programie partnerskim możesz gromadzić środki bez ich wypłaty, wtedy możesz nabić np. 20 000 zł i wypłacić je na konto dopiero po skończonym świadczeniu socjalnym i dopiero rozpocząć rozliczanie z Urzędem Skarbowym daną stawką ryczałtową. 

Można rozliczać się również jako firma jeśli takową prowadzisz dopinając dodatkowe PKD prowadzonej działalności. Natomiast w naszej opinii czynnych podatników ryczałtu oraz VAT oraz doświadczonych przedsiębiorców z punktu widzenia rozrachunku finansowo-ekonomicznego jest to nieopłacalne w dobie dzisiejszych czasów.

Jeśli chcesz jako przedsiębiorca zasięgnąć fachowej porady – Skontaktuj się z dowolnym doradcą podatkowym zajmującym się dzieciną działalności gospodarczych prowadzonych w Polsce.

Miłą informacją jest to ,że dochody generowane z danego tytułu najmu powierzchni reklamowej na WWW wliczają się w zdolności kredytowe. Tak więc jeśli Twoja dotychczasowa praca nie spełnia oczekiwań zdolności kredytowych, możesz je zwiększyć dodatkowymi dochodami.  Aby zdolności kredytowe się zwiększały musisz co miesiąc generować dochód bez przerwy. Przerwa w dochodach oznacza utracenie źródła przez co czas będzie się liczył od nowa w momencie regularnego otrzymywania wypłat (Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z dowolną księgową o poradę).

Nierozliczanie się z należnych podatków z Urzędem Skarbowym jest traktowane jako zatajanie dochodów!

Pamiętaj żeby działać zgodnie z Polskim prawem

Nieznajomość Polskiego prawa nie zwalnia Cię z przestrzegania go.

12.  CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ ZE WSPÓŁPRACY JAK MI SIĘ NIE SPODOBA?

Oczywiście ,że tak – Współpraca z nami nie jest zobowiązująca żadnymi umowami prawnymi ani słownymi. Jeśli nie spodoba Ci się to w każdej chwili możesz zrezygnować bez ponoszenia ŻADNYCH kosztów ani konsekwencji jest to Twoja dobrowolna decyzja – Dlatego możemy pochwalić się dużą Elastycznością!

Jak widać każdy może ze względów osobistych podjąć się przerwy w czasie lub rezygnacji z działania z naszej serwerowni szkoleniowej!

Piękne słowa, dziękujemy za docenianie tego co dla was stworzyliśmy – Dziękujemy i czekamy na powrót!

13.  A MOŻE GWARANCJA?

Oczywiście, że nie ma tutaj gwarancji zarobku. Zarabia każdy, kto chce zarabiać. Projekt PASYWNA PENSJA nie wypłaca pieniędzy uczestnikom wynagrodzenia. Wynagrodzenie jest uzależnione od ilości sprzedanych produktów w programie partnerskim jako jego wydawca. Przykładowo Pan Kowalski jednego miesiąca może sprzedać 100 produktów finansowych i zarobić 10 000 złotych a drugiego miesiąca może sprzedać 5 produktów i zarobić 500 złotych. Projekt PASYWNA PENSJA oraz programy partnerskie nie oferują podstawy wynagrodzenia ponieważ to Ty sam ustalasz ile chcesz sprzedawać produktów w miesiącu i ile chcesz zarabiać. Dołączenie do naszego zespołu to nie jest oferta pracy. Jest to możliwość współpracy, edukacji finansowej i zarabiania miłych pieniędzy mniejszym nakładem czasu, ale wymaga to przede wszystkim chęci oraz poświęcenia własnego czasu na to zajęcie.

Gwarancje konsument może uzyskać na bazie fizycznego produktu np. Nowego laptopa kupionego w sklepie do tego przeznaczonym na bazie paragonu bądź faktury.

A nie w systemie szkolącym z edukacji finansowej, która znacznie wspiera zarabianie pieniędzy drogą Internetową u pośrednika.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Zespół PasywnaPensja.pl